طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداره جات و دفاتر کاری

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداره جات و دفاتر کاری

دکور اداره

دسترسی سریع به مطالب مقاله

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداره جات و دفاتر کاری

دکوراسیون رسمی اداری

در بخش اول مقاله دکوراسیون داخلی منزل را به طور کامل شرح دادیم در این بخش می خواهیم به دکوراسیون داخلی اداره جات و دفاتر کاری ( طراحی دکوراسیون داخلی اداره ) بپردازیم مکان های اداری معمولا فضای کسل و خسته کننده ای دارند اما راهکارهایی وجود دارند که دکوراسیون داخلی اداره جات و دفاتر کاری را تغییر داده و آن را جذاب و روحیه بخش کرد چرا که کارکنان در صورت کسل و بودن یا خسته بودن کارایی لازم را نداشته و آن اداره به اهداف و نتایج مورد نظر خود نمی رسند.

متاسفانه در اکثر اداره جات در طراحی دکوراسیون داخلی و دفاتر کار از رنگ ها و المان هایی استفاده می کنند که باعث افسردگی و بی حالی افراد می شود شاید این تغییرات وظیفه مدیران و صاحبان مشاغل باشد اما همیشه اینگونه نیست. بطور مثال کارکنان یک مجموعه می توانند با تغییر در ظاهر کوچک اما کاربردی در اطراف خود، حال و هوای اداره را تازه از حالت خشک بودن و رسمی بودن خارج شود.

بطور مثال

۱- استفاده کردن از آباژور.

۲- استفاده از گیاهان شاداب و تازه.

۳- استفاده از بالش و کوسن.

۴- استفاده از تقویم رو میزی.

۵- استفاده از قاب عکس.

۶- استفاده از وسایل با رنگ های گرم و شاد.

حال به بخشی که بیشتر مربوط به مدیران و صاحبان مشاغل می باشد، می پردازیم.

دکوراسیون داخلی شیک

افزایش راندمان کاری افراد با طراحی دکوراسیون داخلی اداره

هر انسانی بطور میانگین روزانه ۸ ساعت در محیط کار قرار دارد بنابراین محیط کار می بایست از لحاظ چیدمان المان ها، وسایل، نورپردازی و دیگر اجزای مربوط به دکوراسیون داخلی اداره کمترین احساس خستگی و کسلی و بیشترین بازدهی و انرژی را به افراد بدهد طراحی دکوراسیون داخلی اداره و دفاتر کاری نفش زیادی بر روحیه افراد چه کارکنان چه مراجعین دارد.

در دکوراسیون داخلی منازل معمولا استاندارد خاص محدود کننده ای برای اجرای دکوراسیون وجود ندارد و می توان طبق سلیقه افراد ساکن در منزل دکوراسیون داخلی را طراحی و سپس اجرا نمود اما در محیط های اداری اینگونه نیست در طراحی داخلی محیط های اداره علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن نظم باید بتواند با ارباب رجوع و مخاطب و خود با هر سلیقه و طرز تفکری ارتباط برقرار بر قرار کند و جذابیت خاصی داشته باشد.

دکوراسیون اداره

طراحی دکوراسیون اداری و چیدمان دفتر کار

برای زیباتر کردن محل کار یا اداره از مبلمان می توان استفاده کرد دقت کنید که ترکیب رنگ مبلمان با سایر اجزای دکوراسیون همخوانی و هماهنگی داشته باشد و از همه مهمتر باید از مبلمانی استفاده شود که رسمیت محیط کار حفظ شود و همزمان حس راحتی و آسایش را به افراد بدهد ارگونومی و راحتی از دیگر موارد مهم برای انتخاب مبلمان می باشد که باعث می شود تا در طول روز موجب خستگی نشود.

قفسه های نگهداری فایل و کتاب های محل کار از دیگر قسمت های مهم در طراحی داخلی دکوراسیون اداره ها می باشد اگر روی دیوار اتاق کار و یا اداره خود به میزان کافی فضا دارید می توانید قفسه های دیواری استفاده کنید اگر اتاق کار شما متراژ بالایی دارد از قفسه های زمینی استفاده کنید که هم جنبه دکور برای شما دارد و هم توانسته اید از حداکثر فضای خود استفاده کرده باشید.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری

تیم طراحی دکوراسیون داخلی آنامیس آماده است تا برای اداره و دفاتر کاری شما انواع طرح دکوراسیون را ارائه داده و پس انتخاب نهایی شما و آن را در بهترین کیفیت ساخت و مواد به کار رفته اجرایی کند.

نقش نور و رنگ در دکوراسیون داخلی اداره

در دکوراسیون داخلی اداره جات (طراحی دکوراسیون داخلی) باید به نورپردازی محیط کار توجه ویژه ای کنیم نور کم و ضعیف باعث خستگی بیش از اندازه چشم و نهایت نتیجه خستگی جسمی و زودرس کارمندان می شود برای رنگ دیوار ها، از رنگ هایی استفاده کنید که محرک جسم و روح افراد باشد و باعث برونگرایی افراد شود اما به این نکته توجه کنید، این رنگ ها نباید غالب محیط را پوشش دهند و تمرکز افراد را کاهش دهد.

استفاده از اکوسیستم های طبیعی در دکوراسیون داخلی اداره

اگر شما حس می کنید محیط کار خسته کننده و تکراری شده است می توانید از طبیعت کمک بگیرید استفاده از اکوسیستم های طبیعی گیاهی مانند تراریوم و یا اکوسیستم آبی مانند آکواریوم روحیه و راندمان پرسنل را افزایش داد و باعث شود محیط کار آرام تر باشد و کارمندان با روحیه بهتری مشغول کار باشند و هم خود می توانید نوعی دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

استفاده از پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون داخلی اداره

اگر صاحب شغل هستید و محل کار شما از متراژ بالایی برخوردار است پیشنهاد ما استفاده از پارتیشن های جنس شیشه به جای دیوار ها و پارتیشن های مرسوم مانند چوب، گچ، و … غیره است پارتیشن شیشه ای فضای کاری شما بزرگ نشان می دهد، انعکاس و پخش شدن نور بسیار بهتر است، زیبایی و جلوه خاصی به مکان کاری شما می دهد اینها تنها بخشی از مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای است.

5 1 امتیاز
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سیستم قالب بتنی
رامکا در قالب تونلی چیست
شرکت معماری و عمرانی

سیستم های قالب تونلی در عمران

سیستم های قالب تونلی در عمران، یکی از روش های مورد استفاده برای اجرای ساختمان های با سیستم باربر دیوار و سقف بتنی است. نام

ادامه مطلب