ده نکته بازسازی خانه

ده نکته بازسازی خانه

دسترسی سریع به مطالب مقاله

ده نکته بازسازی خانه

تیم مهندسی آنامیس کلیه امور بازسازی در تهران و اطراف تهران را از طراحی سه بعدی تا اجرا با بهترین قیمت ها انجام می دهد.
لازم به ذکر است به علت گستردگی و رابطه تنگاتنگ آنامیس با تولیدکنندگان و واردکنندگان، تهیه تمامی مصالح به صورت دست اول و با بهترین قیمت صورت می گیرد. برای تماس با ما فقط کافی است بر روی شماره بالا کلیک کنید.
در ادامه شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم:

اگر معمار استخدام می کنید، او برای شما برنامه ریزی می کند، اما اگر می خواهید پس انداز کنید اولین قدم این است که مسئولیت پروژه را به عهده بگیرید و آن را خودتان انجام دهید. نکته کلیدی در بازسازی خانه شما با بودجه کم و در عین حال زیبا، در درجه اول برنامه ریزی کل روند است. بخشهای زیر نشان می دهد که چگونه می توانید کل برنامه های نوسازی خود را با توجه به فضایی که در اختیار دارید به زیر برنامه تقسیم کنید و خانه خود را به طور موثر بازسازی کنید. اگر می خواهید 10 روش برتر برای بازسازی خانه خود را به زیبایی و در عین حال از نظر اقتصادی پیدا کنید، مراحل زیر را بخوانید:

تفرقه بینداز و حکومت کن

همانطور که قبلاً ذکر شد برنامه ریزی موثر کلید بازسازی موثر است. اگر در حال بازسازی هستید، باید هم روی تصویر بزرگتر و هم روی قطعات کوچکتر تمرکز کنید. ممکن است جمله “کل از مجموع قطعات آن بیشتر باشد” را شنیده باشید، می توانید همین استراتژی را برای پروژه نوسازی خانه خود اعمال کنید و برای هر منطقه در خانه خود یک برنامه نوسازی آماده کنید. اگر یک معمار برای نوسازی استخدام کنید، او نیازهای شما را ارزیابی می کند و سپس بر اساس آن بازسازی می کند. در این صورت، از آنجا که شما مسئول هستید، نیازهای خود را ایجاد خواهید کرد، هدف نهایی خود را برای هر فضای خانه بنویسید و هدف کلی را تعیین کنید و سپس به موارد زیر بروید:

بودجه بندی

از آنجا که می خواهید خانه خود را از نظر اقتصادی نوسازی کنید، تصمیم گیری در مورد “کل نیاز / سقف هزینه” برای شما مهم است. مهم است که در بودجه بندی به یاد داشته باشید که نمی توانید بودجه خود را بیش از حد تخمین بزنید، بودجه خود را دست کم بگیرید و سپس به تحقیق درباره موارد مورد نیاز بپردازید.

پژوهش

به محض شروع تحقیقات خود از تعداد گزینه هایی که دارید شگفت زده خواهید شد. چراغ زیبایی را که در فروشگاه های سطح بالا دوست دارید، می توانید با قیمت کمتری از جای دیگر خریداری کنید. بنابراین، هنگام بازسازی خانه خود با بودجه کم لطفاً به یاد داشته باشید که اگر درباره یافتن وسایل مورد علاقه خود، رنگ آمیزی مورد نظر یا تزئیناتی که در خانه خود می خواهید تحقیق کنید، احتمالاً بیشتر وسایل را با قیمت ارزان تر پیدا خواهید کرد. از خرید آنلاین، فروشگاه های ثروتمند و فروشگاه های دست دوم استفاده کنید و ببینید که تا کجا پیش خواهید رفت.

درها اولین برداشت را ایجاد می کنند

اولین برداشت از خانه شما درب منزل شما است. اگر قادر به تعویض درب نیستید و درب موجود در وضعیت خوبی است، باید درب خود را دوباره رنگ کنید. درب های شما همچنین می تواند بر روشنایی اتاق شما تأثیر بگذارد و شما می توانید از این تکنیک عالی استفاده کنید که امی لاو از آن استفاده می کند: “هنگام کار با یک اتاق تاریک، هر رنگی که روی دیوارها باشد، سقف، روکش و درها را رنگ می کنم همان رنگ اما 50 درصد سبک تر. بیش از حد یک سایه می تواند بر یک فضا غلبه کند.” بنابراین، اگر در حال نقاشی مجدد درب خود هستید، سعی کنید از سایه های مختلف با توجه به غلظت نور در خانه خود استفاده کنید تا روشنایی خانه خود را به روشی که می خواهید بهینه کنید.

بازسازی حرفه ای منزل

رنگ بر روشنایی تأثیر می گذارد

همانطور که قبلاً گفته شد، نقاشی بر روشنایی تأثیر می گذارد و هنگام بازسازی خانه می توانید رنگ جدیدی را انتخاب کنید. در این صورت اگر از قبل بودجه خود را خریداری کرده اید، پالت های رنگی مختلفی تصور می شود. اگر بودجه محدودی دارید، یک پالت سیاه و سفید را انتخاب کنید، به شما جلوه ای مدرن می بخشد و شما تضمین می کنید که هرگز نمی توانید با رنگ سفید یا سیاه اشتباه کنید.

اتاق های کوچک لازم نیست کوچک به نظر برسند

اگر در حال بازسازی هستید تا یک خانه کوچک بزرگتر به نظر برسد، یک روش ارزان و زیبا برای دستیابی به این هدف، استفاده از آینه است. این یک روش ارزان قیمت است اما توسط یکی از مشهورترین معماران زمان خود، سر جان سوان، که از آینه ها در اتاق صبحانه خانه خود در لندن استفاده می کرد، استفاده می شود.

 نکته بازسازی آشپزخانه و انبار خانه

اگر در حال تزئین و بازسازی خانه خود هستید، احتمالاً سعی در به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی خود نیز دارید. استفاده از حداکثر ظرفیت آشپزخانه می تواند به شما در به حداقل رساندن مشکلات ذخیره سازی کمک کند. برای انجام این کار با بودجه کم می توانید کابینت آشپزخانه یا وسایل ذخیره سازی از مواد بازیافتی در خانه خود استفاده کنید. هیچ کس بهتر از شما فضای آشپزخانه شما را نمی شناسد و به شما اطمینان می دهد که دقیقاً همان چیزی را که نیاز دارید می سازید. اگر در حال حاضر کابینت کافی برای ذخیره سازی دارید پس نیازی به تعویض آنها نیستید فقط می توانید آنها را دوباره رنگ کنید تا آشپزخانه شما جدید باشد.

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه

نور از طریق پنجره ها می آید

به گفته مارک اپلتون، “نیمی از تجربه زندگی در خانه دیدن فضای بیرون است” بنابراین هنگام بازسازی خانه خود پنجره های بزرگ نصب کنید. با این حال، ممکن است بودجه لازم برای بازسازی و تغییر پنجره های خود را نداشته باشید، در این صورت با رنگ بازی کنید و پنجره های خود را سایه روشن تر از بقیه اتاق بگذارید تا نور از پنجره ها به حداکثر برسد.

نکته کلیدی در بازسازی حمام

شما از تعداد کالاهای ارزان قیمت و در عین حال با کیفیتی که می توانید برای نوسازی سرویس بهداشتی خود خریداری کنید متعجب خواهید شد. اگر قصد نصب موارد جدیدی را ندارید، می توانید توالت موجود خود را با تغییر رنگ، تغییر رنگ کابینت و رفع فشار دوش اصلاح کنید و…

بازسازی کف

اگر بودجه کافی برای بازسازی دارید، بازسازی کف ممکن است گران به نظر برسد و باید در بازسازی همه موارد دیگر با توجه به طراحی کف خود سرمایه گذاری کنید.

نکته کلیدی در بازسازی یا دکوراسیون مجدد خانه شما به زیبایی و در عین حال ارزان، این است که برای خود هدف تعیین کنید و یک تصویر کامل از آنچه می خواهید ترسیم کنید و سپس مرحله به مرحله هر قسمت از خانه خود را مانند آنچه در بالا ذکر شد بازسازی کنید.

0 0 امتیاز ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اجرای دکوراسیون مدیترانه ای
مهندسین آنامیس

دکوراسیون داخلی به سبک مدیترانه ای

گروه مهندسی آنامیس با بهره برداری از مهندسین مجرب و فعال در حیطه معماری و عمرانی فعالیت می کند. به علت وسیع بودن صنعت ساختمان، در این مسیر متخصصین

ادامه مطلب
دیزاین اتاق استراحت
مهندسین آنامیس

طراحی اتاق خواب

5 مرحله ایجاد طراحی اتاق خواب رویایی شما تیم مهندسی آنامیس کلیه امور طراحی معماری و بازسازی در تهران و اطراف تهران را از طراحی

ادامه مطلب