دکوراسیون داخلی به سبک مدیترانه ای

دکوراسیون داخلی به سبک مدیترانه ای

دسترسی سریع به مطالب مقاله

دکوراسیون داخلی به سبک مدیترانه ای

گروه مهندسی آنامیس با بهره برداری از مهندسین مجرب و فعال در حیطه معماری و عمرانی فعالیت می کند. به علت وسیع بودن صنعت ساختمان، در این مسیر متخصصین مختلفی به خانواده آنامیس ملحق شدند، تا ما بتوانیم در این مسیر هر چه بهتر به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم.
تیم مهندسی آنامیس کلیه امور طراحی معماری و دکوراسیون داخلی در تهران و اطراف تهران را از طراحی سه بعدی تا اجرا با بهترین قیمت ها انجام می دهد.
لازم به ذکر است به علت گستردگی و رابطه تنگاتنگ آنامیس با تولیدکنندگان و واردکنندگان، تهیه تمامی مصالح به صورت دست اول و با بهترین قیمت صورت می گیرد. برای تماس با ما فقط کافی است بر روی شماره بالا کلیک کنید.
در ادامه شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم:

در مناطق آفتابی در امتداد ساحل مدیترانه ای اروپا، سبک منحصر به فردی ظهور کرده است. این زبان طراحی با وجود فرهنگ های مختلف به طرز شگفت آوری در امتداد ساحل سازگار است. این نشان دهنده سبک زندگی آرام و استقبال کننده ای است که مردم آنجا از آن لذت می برند. این سبک به شدت تحت تأثیر آب و هوای معتدل است.
اگر می خواهید طرحی دلپذیر و رنگارنگ اما کژوال در خانه خود ایجاد کنید، این سبک دکوراسیون داخلی منزل را در نظر بگیرید. با داشتن چند قطعه مبلمان مناسب، دکوراسیون و البته فرش، می توانید خانه خود را به سبک مدیترانه ای بسازید.

سبک مدیترانه ای و تأثیرات آن

سبک دکوراسیون مدیترانه ای اصولا به روندهای معماری و طراحی داخلی مناطق ساحلی یونان، ایتالیا و اسپانیا اشاره دارد. همه آنها کمی متفاوت هستند اما تأثیرات شفافی از یکدیگر و از آب زیبا، فیروزه ای، هوای آفتابی و گیاهان پر تحرک منطقه دارند.
برخی از نشانه های تزئینی معمول شامل فضاهای داخلی یا خارجی، دیوارهای بافت دار، مبلمان روستایی و کف کاشی های چوبی یا سنگی است. آنها همچنین از نور طبیعی زیادی استفاده می کنند و رنگ های ملایم و خنثی را با رنگ های زنده ترکیب می کنند.

یونان: در یونان سبک سفید کاری دیوارها با آبی کبالت است. این با مبلمان آهنی و ترکیب نقوش فرهنگی یونان تکمیل می شود. بسیاری از مبلمان دارای فضای پاسیو هستند.

ایتالیا: سبک ایتالیایی به خصوص بی دغدغه است. بسیاری از رنگ های زمین با معماری منعکس کننده چشم انداز اطراف وجود دارد. طاق بسیار رایج است. با وجود احساس کلی کژوال، بسیاری از قطعات مبلمان نسبتاً آراسته هستند.

اسپانیا: سبک اسپانیایی از طراحی مراکش استقراض می کند. برخی از برجسته ترین ویژگی ها موزاییک های آبی کبالت و مبلمان کم رنگ و روستایی است. کاشی های سفالین کف معمول است.

سبک مدیترانه ای

طراحی با استفاده از سبک مدیترانه ای

یکی از مهمترین ویژگیهای یک خانه به سبک مدیترانه ای دستیابی به احساس آرامش ساحلی است. از فضاهای بیرونی استفاده کرده و به فضای طبیعی اجازه دهید تا نور طبیعی ایجاد شود. درست کردن تکه های بزرگ (دیوارها، مبلمان و فرش ها) مهم است زیرا آنها به تنظیم رنگ فضا کمک می کنند.

مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب مبلمان یکی از جنبه های وابسته به مناطق است. به دنبال قطعات بزرگتر مانند زره پوش و میزهای بزرگ مناسب برای مهمانی ها باشید. در مدیترانه، خانواده و دوستان از اولویت های اصلی هستند. مبلمان باید به منظور سرگرمی، به ویژه در آشپزخانه انتخاب شود. کاج سبک یک انتخاب معمول برای ساخت مبلمان است. آهن فرفورژه نیز به خوبی کار می کند.

لوازم تزئینی در دکوراسیون مدیترانه ای

لوازم جانبی در خانه ای به سبک مدیترانه ای باید رنگارنگ و سرزنده باشد. قطعات ساده را با حال و هوای روستایی انتخاب کنید. بالش های تزئینی می توانند ابزار قدرتمندی برای این سبک باشند، به خصوص هنگامی که رنگ یکسان در اتاق نشان داده شود. آبی، فیروزه ای و رنگ های مشابه انتخاب های برتر هستند. اگر می خواهید سبک اسپانیایی تری ایجاد کنید، برخی از لوازم تزیینی کاشی معرق را در نظر بگیرید. این نشان دهنده تأثیرات اسلامی بر فرهنگ اسپانیا است.

سبک آبی مدیترانه ای

دیوارها در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدیترانه ای

دیوارهای گچ بری تقریباً برای این سبک ضروری است. صرف نظر از پایان، آنها باید رنگ های روشن باشند. اتاق های مدیترانه ای هوای مطبوعی دارند و نشان دهنده یک سبک زندگی مداوم بین فضای داخلی و خارجی است.
خانه های یونان دارای سخت ترین دیوارهای سفید هستند. خانه های ایتالیایی معمولاً دارای رنگ و بوی خاکی شبیه به سبک توسکانی هستند. خانه های اسپانیا غالباً در این بین قرار دارند.

گنجاندن فرش ها در اتاق های الهام گرفته از مدیترانه

با تمام سختی و کاشی های سنگی زیبایی مدیترانه ای، فرش ها برای هر اتاق ضروری است. به دنبال فرش های بزرگ با رنگ های خنثی باشید که به خوبی با دیوارها مشبک شوند.
برای واقعی ترین اجرای این سبک، به دنبال فرش هایی با طرح های سنتی تر باشید. برای سبک یونانی فرش آبی و عاجی را با یک الگوی ساده انتخاب کنید. برای ظاهر ایتالیایی، یک گزینه گل یا شرقی تر را در نظر بگیرید. برای جمع شدن یک خانه اسپانیایی، یک فرش مراکشی را در نظر بگیرید. بسیاری از اینها کاملاً زیبا هستند. روش دیگر، سبک مدرن تری را در نظر بگیرید. این می تواند طراوتی دلپذیر و معاصر از سبک را به وجود آورد. برای این منظور، به دنبال یک پالت رنگی ظریف و خنک با طراحی مدرن جذاب اما مطبوع باشید. فرش های تخت باف، خصوصاً برای خانه های بیشتر با الهام از یونان، بسیار خوب کار می کنند. الیاف طبیعی یکی دیگر از گزینه های عالی است. از مزایای آن این است که تمایل به مقاومت در برابر سختی خانه های ساحلی را دارد.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

متخصصان ما می توانند در انتخاب دکوراسیون داخلی منزل ایرانی مناسب به شما کمک کنند تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

دکوراسیون شیک مدیترانه ای

0 0 امتیاز ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
فروش مصالح ساختمانی
انواع مصالح ساختمانی
شرکت معماری و عمرانی

خواص کلی انواع مصالح ساختمانی

خواص کلی انواع مصالح ساختمانی، عموما در قالب خاصیت های فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی آنها مطالعه و بیان می گردد. خواص فیزیکی مصالح ساختمانی، مشخصاتی

ادامه مطلب