دسترسی سریع به مطالب مقاله

بازسازی ساختمان

تیم مهندسی آنامیس کلیه امور بازسازی ساختمان در تهران و اطراف تهران را از طراحی سه بعدی تا اجرا با بهترین قیمت ها انجام می دهد.
لازم به ذکر است به علت گستردگی و رابطه تنگاتنگ آنامیس با تولیدکنندگان و واردکنندگان، تهیه تمامی مصالح به صورت دست اول و با بهترین قیمت صورت می گیرد. برای تماس با ما فقط کافی است بر روی شماره بالا کلیک کنید.
در ادامه شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم:

بازسازی داخلی و خارجی

بازسازی یا نوسازی ساختمان یک مسئله مهم است که این روز ها در ایران به عنوان راهی برای جلوه بخشیدن به نما و داخل ساختمان های شما پیشنهاد می شود. برخی از ساختمان ها با بالا رفتن سن نما و. جذابیت اولیه خود را از دست می دهند، حتی برخی با این که این موضوع هم اتفاق نیفتاده خود ساکنین از ظاهر آن دیگر راضی نیستند و نیازمند تغییر هستند.

یک ساختمان بیشتر از عمر مفید خود جلوه ی قدیمی به خود بگیرد. و اینجا اهمیت بازسازی خود را بسیار پر رنگ نشان می دهد. به یاد داشته باشید هزینه های که برا ساخت مجدد یک بنا استفاده می شود بسیار بیشتر از آن است که یک بنا را بازسازی کنید.

دلایلی که یک ساختمان را نیازمند بازسازی کند

بخشی از ساختمان دچار فرسودگی شدید و نزدیک به تخریب باشد.
بازسازی به منظور مقاوم سازی نسبت به عواملی مثل زلزله، بارندگی شدید و …
تغییر کاربری یا تغییر نمای کلی بیرونی و داخلی ساختمان.
ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی.
مدرن کردن ساختمان.
بالا بردن روحیه شخصی با در نظر گرفتن تاثیرات مثبت زیبا سازی داخل و بیرون ساختمان.

هزینه بازسازی ساختمان

میزان هزینه ایی که شما برای بازسازی باد در نظر بگیرید بسته به حجم و اولویت های شما برای بازسازی در ساختمان می باشد و برای این عدد نمی توان چیزی را اعلام کرد. به طور مثال رنگ کردن ساختمان به رنگی جدید همیشه بسیار در ظاهر تاثیر گذار بوده و هزینه بسیار کمی را نیز نسبت به بازسازی های بخش های دیگر ساختمان شما به همراه دارد.
یک مسئله مهم دیگر که در هزینه شما تاثیر به سزایی دارد نوع مصالح است که شما برای بازسازی انتخاب می کنید. به طور مثال زمانی که شما بخواهید تمام نمای بخشی را با سنگ بپوشانید شما برای خود عدد بالایی را رقم زده اید.

بازسازی ساختمان با کمترین هزینه

ما رنگ کردن در ها و دیوار ها و یا تعمیر کابینت ها را به شما پیش نهاد می کنیم، چرا که هم از لحاظ ظاهری شما تغییر بسیاری را در خانه خود خواهید دید، و هم شما هزینه زیادی را پرداخت نکرده اید.

مراحل مختلف بازسازی

مشاوره با یک تیم یا شرکت متخصص در زمینه طراحی برای بر آورد هزینه و مشورت برای نوع مصالح بهترین راه مشاوره با این گونه شرکت های ساختمانی است، زیرا شما هم می توانید فضای خانه خود را قبل از بازسازی در یک طرح کامپیوتری (که با نام طرح سه بعدی شما نام برده میشود) ببینید و بجای اینکه کاری را به اشتباه یا دوباره انجام دهید نظر نهایی خود به همراه نظر کارشناسی را نسبت به تغییرات خود ببینید.

تخریب ساختمان با تیم و گروه مهندسی

ممکن است شما بخواهید دیواری را کم یا زیاد کنید یا بخشی را تخریب کنید. این گونه موارد نیاز به مشاوره و تکمیل اطلاعات دارد زیرا ممکن است با نظر تجربی یا احساسی فاجعه ایی را رقم بزنید.

شروع ساخت و ساز با توجه به موارد خواسته شده

کمترین هزینه ها را تیم ها مشاور می توانند به شما پیشنهاد دهند. به طور مثال دیوار های پیش ساخته یک بخش بسیار تاثیر گذار و کم قیمتی است که شاید شما قبل از شروع به کار بدون مشاوره از وجود آن با خبر نباشید.

بخش نازک کاری و ظریف کاری های ساختمان

کفپوش برای بخش نازک کاری، دیوار ها و سقف های کاذب، کچبری های مختلف، هالوژن ها و لامپ های رنگی و حتی چیدمان منزل شما به نام بخش های نازک کاری یاد میشود. تمامی این کلمات یاد شده بخش های می باشد که تیم مشاور با در نظر گرفتن بهترین آن نسبت به منزل شما و نظر شما می تواند به شما پیشنهاد دهد. تمامی این بخش ها را در یک طرح سه بعدی به شما نشان دهد و شما از نتیجه دقیق تمام انتخاب های خود با خبر شوید.

بازسازی داخلی ساختمان

در این نوع باز سازی در مرحله اول مقاومت و استحکام دیوار شما بررسی می شود. و اگر مشکلی نبود به بخش نازک کاری دیوار می پردازند. در این بخش با انواع مختلف دیوار پوش ها طرف هستیم. مانند: کاغذ دیواری، پانل های دیواری ، سنگ های دکوراتیو و از این قبیل محصولات. البته که در بخش دکوراسیون دیوار و سقف نمی توان رنگ را فراموش کرد. که نسبت به رنگ وسایل خانه شما سقف و کفپوش ها انتخاب می شود.

بازسازی کف ساختمان

در بازسازی کف از مصالح مشخصی مثل کاشی، سرامیک، سنگ و پارکت استفاده می شود. کفپوش ها از انواع مختلفی برخوردارند، کفپوش های لمینت، سه بعدی، اپوکسی ،کف پوش های پی وی سی، وینیل و… شما نیاز به یک مشاوره کامل در این زمینه دارید تا با انواع این کف پوش ها آشنا شوید.
و باید در نظر گرفت تمامی این کفپوش های نسبت به کاربری و موقعیت جغرافیایی نیز انتخاب می شود، به طور مثال برای آشپزخانه باید در نظر گرفته شود که سطحی مرطوب دارد.

بازسازی آشپزخانه (قلب ساختمان)

تعویض شیر آلات، کابینت ها، کفپوش، رنگ، دیوار ها، سینک ظرفشویی سنگ ها و کاشی ها بخش های است که می تواند به آشپزخانه شما جلوه ببخشد.

موارد مختلف بازسازی

  • بازسازی اتاق خواب ها.
  • بازسازی سرویس های بهداشتی.
  • نوسازی اتاق نشیمن.
  • بازسازی نمای بیرون ساختمان.
0 0 امتیاز ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
مهندسین آنامیس

روف گاردن

تیم مهندسی آنامیس کلیه امور طراحی معماری روف گاردن در تهران و اطراف تهران را از طراحی سه بعدی تا اجرا با بهترین قیمت ها

ادامه مطلب
اجرای دکوراسیون مدیترانه ای
مهندسین آنامیس

دکوراسیون داخلی به سبک مدیترانه ای

گروه مهندسی آنامیس با بهره برداری از مهندسین مجرب و فعال در حیطه معماری و عمرانی فعالیت می کند. به علت وسیع بودن صنعت ساختمان، در این مسیر متخصصین

ادامه مطلب